Nowenna gorliwa!

Już dzisiaj rozpoczynamy uroczystą Nowennę – ze śpiewem – przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. – więcej

Przed rozpoczęciem Nowenny odbędzie się obrzęd poświęcenia figury Niepokalanej.
Przybiegajmy gorliwie do stóp ołtarza przez wszystkie dni Nowenny!

Przedłóżmy dzisiaj Matce Bożej intencje, w których pragniemy tegoroczną Nowennę odprawić.
Uczyńmy na dni Nowenny dobre i mocne postanowienia – na przykład: wierność codziennej modlitwie i katolickiej lekturze, unikanie złych słów, staranne unikanie grzechu, rzetelne wypełnianie obowiązków stanu itp.

Szczególną troskę wykażmy w kształtowaniu cnoty czystości – w myślach, słowach i uczynkach – starannie unikając wszystkiego, co byłoby jej przeciwne.
Jeśli jeszcze tego nie uczyniliśmy, zerwijmy więzy z religią modernistyczną, a przylgnijmy całym sercem do wiary katolickiej – jedynej prawdziwej wiary, jedynej wiary dającej zbawienie.

W dniach Nowenny przygotujmy się dobrze i odprawmy u katolickiego kapłana dobrą, szczerą spowiedź, połączoną z mocnym postanowieniem poprawy i z naprawieniem wyrządzonego przez nas zła.

Foldery z wydrukowanymi tekstami i śpiewami Nowenny są dostępne w naszej kruchcie strategicznej, a także na niniejszym blogu – pod zakładką: Materiały do pobrania.

De María numquam satis.
O Maryi nigdy dosyć!