Msza Święta i Różaniec!

Kto po raz pierwszy przekracza progi duszpasterstwa, w którym codziennie nie tylko odprawiana jest Msza Święta w rycie rzymskim, ale i kapłan codziennie naucza po katolicku, i codziennie jest odmawiany Różaniec, niech nie ogranicza się do Mszy Świętej, lecz niech chętnie pozostaje, aby z uwagą słuchać katolickiego pouczenia – kierowanego dla dobra i zbudowania dusz oraz modlić się!
Różaniec jest nieodzowny. Od pobożnego odmawiania Różańca zależy uświęcenie naszej duszy i zbawienie wielu dusz. Matka Boża w Fatimie nalegała, by dusze grzeszników ratować, odmawiając codziennie Różaniec.
Rewolucja w pełnym toku. Terror JUŻ JEST. Będzie się nasilał. Dusze odpadają od Boga. Mądry garnie się do Boga. Na Mszę Świętą przybywa jak najczęściej – o ile możności, codziennie. I modli się – odmawia codziennie Różaniec, o ile możności, wspólnie. Mądry garnie się do Boga!
Jeśli kierujesz swoje kroki do tego duszpasterstwa, okaż się człowiekiem poważnym i wielkodusznym, i ofiaruj Panu Bogu swój czas:

Nie wychodź z kaplicy zaraz po Mszy Świętej.
Zostań i wspólnie pobożnie odmawiaj Różaniec!


„Dołóżcie starań, aby się częściej gromadzić na dziękczynieniu i uwielbianiu Boga. Gdy bowiem zbieracie się razem, słabnie moc szatana i dzięki zgodnej waszej wierze rozprasza się zło, które on sprowadza” (Św. Ignacy Antiocheński).