Po sobotniej Mszy Świętej modliliśmy się w intencji ekspiacyjnej za gorszący marsz, jaki miał miejsce we Wrocławiu.
Ekspiacja we Wrocławiu
Napisane przez Sacerdos Hyacinthus
blog kapłana rzymskokatolickiego Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest Sacerdos Hyacinthus
Published