W środy modlimy się do św. Józefa

W każdą środę modlimy się do św. Józefa, który patronuje naszemu oratorium rzymskokatolickiemu. Po Mszy Świętej w środy prosimy szczególnie o powszechny powrót ortodoksji katolickiej, o obfite owoce naszego duszpasterstwa i za jego dobroczyńców, za nasze rodziny oraz w naszych osobistych intencjach, które możemy składać w naszej kruchcie strategicznej.
A codziennie odmawiamy modlitwę do św. Józefa po Różańcu.