Ekspiacja we Wrocławiu Sacerdos Hyacinthus 3 lata ago Po sobotniej Mszy Świętej modliliśmy się w intencji ekspiacyjnej za gorszący marsz, jaki miał miejsce we Wrocławiu. Udostępnij: Drukuj (Otwiera się w nowym oknie) Drukuj Email a link to a friend (Otwiera się w nowym oknie) E-mail Share on WhatsApp (Otwiera się w nowym oknie) WhatsApp